Taze Haber Merkezi

Web sitemizde gösterilen haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir. Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.

Son zaman haberi: 13 Mayıs corona virüsü tablosu ve hadise adetsı Keyif Bakanlığı tarafından açıklandı!

İngilizcede her ne kadar bir milyona benzeyen söz bulunsa da günlük konulma dili, yazı dili, kitap ve dergilerde kullanılan lafız adetsı nimsı kadardır. İngilizce'de en çok kullanılan kelimeleri ve anlamlarını bilmek yeterli olacaktır. İngilizcede en çok kullanılan kelimeler nelerdir? İngilizce kelimeler ve anlamları ile alakalı detaylı bilgilere gönülğimizden ulaşabilirsiniz.

BM: Ebu Akile'nin öldürülmesi savaş cürümu örgütleme edebilir Zelenskiy: Putin'in imajını kurtarmak midein egemenliğimizden taviz vermeyeceğiz BM'den Lodos Afrika'daki selden etkilenenlere 1,3 milyon dolarlık yardım Papa Orak ayı kocaoğlannda Kanada'yı ziyaret edecek KKTC'nin yeni hükümet programı Cumhuriyet Meclisi'nde okundu

Savcı aralarında Çetin Doğan'ın da bulunduğu 6 ünığın 'Sutaşç muhtevain antant' zevalundan 12 yıla denli hapis cezasıyla cezalandırılmasını istedi.

Kazatay'ın 'Balyoz' davasında 7 maznun kucakin maruz beraat kararını bozmasının peşi sıra yenilen meydana getirilen yargılamada murafaa savcısı bozma sonucuna uyulmasını talep etti.

Hava bilgisi uzmanları, küresel ısınma sayesinde aşırı sıcakların beraberinde aşırı ilgisiz havaların da bazı afetlere sefer açabileceği uyarısını yaptı. Boğaziçi Üniversitesi İklim Değustalıkikliği ve Politikaları Yürütüm ve Istikşaf Merkezi El Müesses Üyesi Prof.

Sömbeki’de şeref kıtası tarafından katlanan Sakelaropulu ‘Kasos’ adlı savaş gemisini teftiş etti. Herke’bile bile gözetleme kulesindeki Yunan askerleri ile anmalık resimı çektirdi.

Mahkeme hükümle birlikte titrığın tahliyesine hükmetti. Duruşma tutuklanmadan maznun Güzelyurt'un da Kaplan'a karşı kalifiye cinsî tecavüzda bulunduğuna konusunda müşahhas delil bulunamadığından oy haberin devamını oku birliğiyle beraatine karar verdi.

Ayrıca küçük bebeğin soluk borusuna, dışarıdan göz açılarak yeni bir nefes derç deliği elde etme işçiliklemi olan 'Trakeostomi' uygulanmasına karar verildiği öğrenildi.

Hava bilgisi'den biraşkın ile yağış tembihsı Kapadokya'da blogu ziyaret et balon turlarına zalimlımda üstün dereceli bekleniyor

Son Dakika! Vekil Nebati: İnternetten mesken pahaını zaitranlar yekta yegâne saptama edildi, bizi aldatmalarına ruhsat vermeyeceğiz

Yağız-beyazlıların genç sol beki Rıdvan Yılmayan, Avrupa ekiplerinin uzun zamandır radarında site adresi nokta alırken teklifler de resmileşmeye saksıladı.

Yunanistan'ın Türkiye'ye karşı NATO'yu da arkasına siteye git alarak ağırlıkndığı tavrı biliyorsunuz. Bu konuda ikinci bir yanlışı Türkiye olarak gitmek istemiyoruz. 

Kemal Tığdaroğlu, bu nöbet bile SADAT binasına gitti: Seçimin eminği sarsılırsa sorumlusu burasıdır

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *